Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Diktirenler Nasıl Anlaşılır?

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 179,00

Kızlık Zarı Dikimi Yapıldığını Eşiniz Anlayabilir mi? Kızlık zarı dikimi ameliyatı olduğunuzu eşiniz ilişki öncesi veya sonrasında anlayamaz. Kızlık zarı dikiminin yapıldığı yukarıda da belirttiğimiz gibi ancak uzman doktor tarafından kızlık zarı muayenesi yapılırsa anlaşılabilir. Kızlık zarı dikimi işlemi ile birlikte vajina daraltma işlemi de yapılabilmektedir. Aynı seansta yapılan vajina daraltma işlemi daha önce yaşanan sık cinsel ilişki, kürtaj ve doğum gibi sebeplerle genişleyen vajinanın daralmasını sağlayacağından partneriniz genişlik hissetmeyecek diktiren kadın söylemedikçe sorun olmaz.

Kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenler “kızlık zarı diktirenler anlaşılır mı?” diye merak içerisinde olmaktadırlar.

Kızlık zarı dikimi kalıcı flep yöntemi gerçeğine en yakın kızlık zarı elde etmek için harika bir metoddur, vajina mukozadından ince flep tabakalar kaldırılarak kanıyla canıyla yaşayan yeni bir kızlık zarı elde edilir, bayanlarda rastlanan 10 küsur kızlık zarı çeşidinden gerdekte kanama konusunda en iyi performansı veren annüler yani ortada tek delikli kızlık zarı taklit edilir, o yüzden dikilmiş kızlık zarı resmine bakıldığında genellikle annüler kızlık zarı ile karşılaşırsınız, zaten bayanların %85 kadarında doğal olarak tek delikli kızlık zarı bulunduğu için bu çokta ekstrem bir görüntü ortaya çıkartmaz.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı yapılıp yapılmadığı ancak uzman bir doktor muayene ederse anlaşılabilir. Bu ameliyatta esas amaç kızlık zarını eski haline döndürmek değil, ilişkide kanama olmasını sağlamaktır. Bunun dışında diğer muayene yöntemleri ile veya ultrason, tomografi, MR gibi görüntüleme teknikleri ile kızlık zarı dikimi ameliyatı geçirildiği anlaşılamaz.

Jinekolog olmayan birinin dikilmiş kızlık zarını resim üzerinden anlaması pek mümkün değildir, ama bir jinekolog kızlık zarı muayenesi esnasında dikkatli bir inceleme yaparsa kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayabilir, durum hemen panik yapmayın, etik olarak ve yasal olarak durumunuzu sizden başkasına açıklayamaz, tabi reşit iseniz. Buna karşılık eş veya cinsel ilişkiye girdiğiniz bir kişi doktor bile olsa kızlık zarınızın bozulduğunu anlama ihtimali yoktur. Dikilmiş kızlık zarı gerdek gecesinde bozulduktan sonra jinekolog muayenesi veya kürtaj gibi başka işlemler esnasında önceden dikilmiş kızlık zarının tespiti mümkün değildir.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı?

Kızlık zarının dikildiği doktor tarafından doğal olarak anlaşılır. Çünkü orada bir nedbe dokusu denilen, sikatris dokusu denilen dokuda, aynen ameliyat sonrası cilde atılan dikişin izi gibi bir iz kalmaktadır. Bu nedenle yüzde yüz olmasa da çoğu zaman doktor tarafından dikiş atıldığı anlaşılabilir. Erkek tarafından anlaşılması ise pek mümkün değildir. Bu durumu anlayamıyor olmak erkekleri üzebilir. Ancak sorunun temeli bu değildir. Eğer bir erkek bunu sorguluyorsa, o zaman ilişkide bir sorun var demektir.

Daha çok erkeklerin merak ettiğimi sorulardan biri olan Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır? sorusuna makalemizde yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.