Kızlık Zarı Dikimi

Dikilen Kızlık Zarı Kesin Kanar mı?

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 179,00

Bakire olmayan kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanların en çok merak ettiğimi sorular, dikilen kızlık kesin kanar mı?, kızlık zarı dikilince belli olur mu?, kızlık zarı diktirince kanamazsa param boşa gider mi?, Himen yani kızlık zarı üzerinde bakireliğe dönüş ameliyatlarında en fazla sorgulanan konu operasyondan sonuç alınıp alınamayacağıdır, acaba dikilen kızlık zarı kesin kanar mı, dikilmiş kızlık zarı ile evlendiğinizde ilk gece kan gelir mi ? Bu merak edilen sorulara bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Size en iyi ideal kızlık zarı dikimini jinekolog doktor tarafından belirlenir. Kızlık zarı dikim ameliyatı yapan doktor tarafından size uygun olan kızlık zarı dikimi operasyonu yapıldıktan doktorunuzun yapılmaması ve yapılması gereken uyarılarını da dinlerseniz büyük ihtimalle kanama olur. Ülkemizde kızlık zarı ameliyatı yapan yüzlerce doktor bulunmaktadır. Doktorların tavsiyelerine ve tecrübelerini göz önünde bulundurduğunuz başarıya ulaşmanız kaçınılmazdır. Bu operasyon işin uzmanı  bir hekim tarafından yapılmışsa, dikilen bir zar kanar. Dolayısıyla ilişkiye girilen kişi tarafından zarın dikildiği anlaşılmaz.

Dikilen kızlık zarı kesin olarak kanar mı bir çok bayanın merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Kızlık zarı dikildikten sonra nelere dikkat edilmeli ?

Özel bir şey gerektirmiyor. Bu konuda hekiminizin uyarılarını dikkate almalısınız. Bir kaç gün sonra da duş almaya başlayabilirsiniz

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatı

Geçici ameliyatlarda kızlık zarı artıkları mevcut bulundukları yerlerden serbestleştirilerek bir araya getirilir ve dikilirler. Bu yöntem evlenmeden 3-7 gün önce yapılmalıdır, çünkü geçici bir süresi kendisini korumaktadır. Bu yöntemin kanama garantisi bulunmamaktadır. Dikişler erise de bu süreç içinde tam olarak eriyemeyebilir. Eğer hastaların yeterli zamanı yoksa geçici dikim önerilmektedir. Ben bu durumda bile sadece kızlık zarı artıklarını değil aynı zamanda arka tarafa da ek bir doku getirmekteyim. Bu sayede daha güvenilir olmaktadır.

Kalıcı Flep Yöntemiyle Kızlık Zarı Dikimi

Asıl ve kalıcı olan kızlık zarı dikimi ise vajina iç yüzünden alınan flep ile yapılan kalıcı kızlık zarı onarımıdır. Bu yöntemde vajina içinden yep yeni bir doku kaldırılır ve bu doku vajinal açıklığa yerleştirilir. Bu dokunun sadece ufak bir kısmı açıkta bırakılır. Bu sayede kanama, adet kanamaları, vajinal akıntılar buradan çıkabilmektedir. Kalıcı flep dokusu bir iki dikişle değil boydan boya dikişlerle tutturulmaktadır. Bu sayede dikiş açılması gibi bir durum yaşanmaz. Bu ameliyatı estetik plastik cerrahların yapması daha uygundur. çünkü flep denilen dokuyu kaldırmak ancak bir plastik cerrahi bilgisi ve tecrübesi gerektirir. Hazırlanacak flepin boyutu, genişliği, alınacağı yerinin tespiti son derece önemlidir.

One thought on “Dikilen Kızlık Zarı Kesin Kanar mı?

  1. şule dedi ki:

    ben bir hata sonucu eski sevgilimle ilişki yaşadım ayrıldık yeni bir hayatım var artık evleneceğim kızlık zarı diktirmek istiyorum peki dikilen kızlık zarı kesin olarak kanar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.