Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 229,00

Evlilik öncesi bekaretini kaybedenler kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi yaptıran kişilerin yorumlarını merak etmektedir. İnternetin etkin şekilde kullanılabilmesi seçenek şansımızı artırmıştır.

Geçici kızlık zarı dikimi veya kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanlar internet ortamında yapılan yorumları merak etmektedir. Yorumlara göre jinekolog uzman seçilir ve o doktor tercih edilir. Kızlık zarı dikimi sonrası neler olmuş neler yaşanmış, kızlık zarı dikilince gerdek gecesi kanama olmuş mu hepsi merak edilir. Kızlık zarı dikimi yorumları kadınlar kulübü olarak arama yapılır ve yorumlar önemlidir.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları, diğer kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenlerin merak ettiği konulardan birisidir.

Ülkemizde halen saflığın sembolü olarak görülen bakirelik kızlar için son derece önemlidir. Sizler de eğer kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsanız veya kızlık zarı diktirme ameliyatı yaptırdıysanız sayfamızın altına yorum ekleyebilirsiniz. Bu sayede kızlık zarı dikimi yaptıracak genç kızlara fikirler verebilirsiniz.

Hepinize sağlıklı mutlu günler dileriz.

İlgili Konular

2 thoughts on “Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

  1. emell dedi ki:

    mrb sevgilimle bugun bırlıkte olmaya calıstık ıcıne sokmadan ben ustunde gıdıp geldım adedimin 4. gunuydu kızlık bozulmusmudur acaba ıcıne bıse gırmedı ustumdeyken gıdıp geldı ıcıne sokmadı hıc bıraz kan gordum pembemsı ama hastaydım son gunlerı onunla alakası vardır mı?

  2. pişmanım dedi ki:

    Erkek arkadasımla yatakta sadece öpüşüyorduk sonra ileriye gitmeye basladı penisini actı ve benm altımı cıkarttı surtturuyordu sonra 5 cm kadar vajinama girdi ama hic canım acımadı 1 2 dk sonra kan geldi ama cok degil 3 damla patmısmıyımdır yoksa zedelenme falan olabilirmi lutfen cevap verin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir