Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

Kızlık Zarı Dikim Fiyatı

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 179,00

Kızlık zarı dikimi fiyatı (ücreti); kızlık zarının yapısı, açıklık derecesine, yırtık şekline göre, uygulanacak geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi tipine göre, anestezi tipine göre değişkenlik göstermektedir. Etik kurallar nedeni ile web sitelerinde ücret bilgisi paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden 7 gün 24 saat bana çekinmeden ulaşabilirsiniz. Daha önceden jinekolojik muayene olursanız kızlık zarınızın muayenesi sonrası size net bilgi verilmektedir.

Bekaretini kaybeden bir çok bayan kızlık zarı dikimi ameliyatını tercih etmektedir.

Jinekolojik muayeneden çekinmeyiniz sadece dış genital organlarınız gözlenir 1 dk geçmeyen bir muayenedir; ultrason ile kızlık zarının yırtık olup olmadığı ve zar zedenme şekli belli olmaz. Kızlık zarı kalıcı ve geçici dikimi fiyatı (ücreti) 2022 konusunda sizlere yardımcı olmaktayım. Yapılacak kontrollerinizde ayrıca ücret ödemeyeceksiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları nedir?

Kızlık zarı dikimi yapan klinikler yaptıkları operasyonun tipine, uygulanan anestezi şekline, kızlık zarı yapısına ve genişliğine göre farklı kızlık zarı dikimi fiyatları isteyebilir. Kızlık zarı dikimi planlayan kişilerin uygun klinik ve jinekolog seçiminde, operasyonu yapacak jinekologun bilimsel kimliği, konuyla ilgili tecrübesi ve becerisinin yanında hastasına yaklaşımı, duyarlılığı ve psikolojik destek olabilme özelliği de çok önemlidir.

Kızlık zarı dikim fiyatı ve kızlık zarı dikimi çok acıyor mu? bayanların en çok merak ettiği konuların başında gelir.

Kliniğin sterilizasyon ve hijyenik kurallara uyması ve cerrahi teknik donanıma sahip olması gerekir. Kızlık zarı dikimi sonrası iletişim kurmaya devam ettiğimiz hastalarımızın hemen hepsi psikolojilerinin tamamen düzeldiğini ve üzerlerindeki toplumsal baskıdan kurtulduklarını ve hayatlarına yeniden başladıklarını ifade etmektedirler. Bu sonuca göre, kızlık zarı dikiminin sadece cerrahi bir işlem olmadığını aynı zamanda kişilerde psikolojik terapi sağladığını da söyleyebiliriz.

Kızlık zarı dikimi fiyat tablosu

Kızlık Zarı Dikim Türü Fiyatı
Geçici kızlık zarı dikimi 5.000 TL
Kalıcı kızlık zarı dikimi 8.000 TL

Yukarıda yer alan kızlık zarı diktirme fiyatı tablosu hastanelerin ve kliniklerin genel ortalama fiyatı göz önünde bulundurularak belirtilmiştir. Hastane kalitesi ve doktor uzmanlığı göz önünde bulundurularak kızlık zarı dikim fiyatları değişebilmektedir. Pek çok bayan kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı araştırmasına girerek, kalıcı kızlık zarı dikimini tercih etmektedir.

Kızlık Zarı Muayenesi İle Detaylı Bilgiye Sahip Olun

Kızlık zarı muayenesi sonrası eğer kızlık zarında ciddi bir yırtık veya zedelenme tespit edilmişse tabi bu durum hemen hemen tüm hastalarımız için tam bir kabus haline dönüşebiliyor. Çünkü hali hazırda veya sonraki ilişkisini maalesef ilk cinsel birlikteliğinde kızlık zarından gelecek kanama kızlık zarı yırtılması kızlık zarı zedelenmesi kızlık zarı patlaması kızlık zarı delinmesi kızlık zarı parçalanması kızlık zarı kanaması üzerinden şekillenmesi ister istemez toplumun oluşturduğu yoğun baskı nedeniyle kendisinin çok kötü hissetmesine neden olmaktadır.

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası.

Bu aşamada kliniğimizde uyguladığımız kalıcı kızlık zarı dikimi kızlık zarı onarımı kızlık zarı tamiri kızlık zarı yenilenmesi kızlık diktirme kızlık zarı diktirme şeklinde toplum içinde adlandırılan ameliyatlarla pek çok hastamız için hayata tutunmak için önemli bir zemin oluşturmaktadır. Çoğu zaman tam bir cinsel birleşmeye hazır olmadan sevgilisi veya nişanlısı ile olan bir yakınlaşma veya sürtünme sonrası oluşan bu tip kızlık zarı yırtılması kızlık zarı zedelenmesi kızlık zarı patlaması kızlık zarı delinmesi kızlık zarı parçalanması kızlık zarı kanaması gibi durumlarda başarılı kızlık zarı dikimi kızlık zarı onarımı kızlık zarı tamiri kızlık zarı yenilenmesi kızlık diktirme kızlık zarı diktirme şeklinde toplum içinde adlandırılan ameliyatlarla uygulanmaktadır.

Kızlık zarı nedir? nerede bulunur ? ne işe yaramaktadır ?

Kızlık zarı vajina girişinin iç kısmında bulunan soğan zarı kalınlığında bazen de penis veya parmak geçişine izin vermeyecek kadar kalın olan dokudur. Kızlık zarı tipleri çeşitlidir. Kızlık zarının ne işe yaradığı pek fazla bilinmesede mikropların vajina içine geçişini kısmen engellediği düşünülmektedir. Bakirelik saflığın sembolü olmuştur.

Kızlık zarı bozulduğu nasıl belli olur? diye merak içerisinde kalan kızlar oldukça fazladır.

Kızlık zarı dikiminde seçilecek merkezde gizlilik ön planda olmalı ve bu konuda deneyimli uzman, son tıbbi yöntemleri uygularken modern estetik güvenilir himenoplasti teknikleri kullanmalıdır.

Kızlık zarı dikimi için en uygun zaman nedir? Kaç yaşında olmalıyım ?

Kızlık zarı dikimi için 18 yaşını geçmeniz gerekmektedir. Eğer yaşınız 18 yaşın altında ise ailenizin onayı olması durumunda kızlık zarı dikimi yapılabilmektedir. Kızlık zarı dikimi için adetli bir dönemde olmanız muayene yapılması ve işlem yapılması için uygun bir zaman değildir. Adetiniz bitince temizlendikten sonra randevu talep etmeniz uygun olacaktır.

Kızlık zarı sürtünme ile bozulur mu ?

Kızlık zarı sürtünme ile bozulmaz. Penis vajina dudaklarına sürtünme yaparken bazen yanlışlıkla ve kaygan ortam nedeni ile kayabilir vajina içine girebilir o zaman kızlık zarında bozulma olur. Aynı durum anal ilişki yaşarken de olabilir.

Sürtünme sonrası şüphelenip gelen bayanlara yapılan jinekolojik muayenede vajina giriş kısmı alt bölgede tahriş olabilir. Bu tahrişe bağlı kanama olabilir. Bazen önereceğimiz kremlerle birkaç gün içinde iyileşebilir.

Kızlık zarı anatomik yapısı nasıldır?

Kızlık zarı iç yüzeyi mukoza dediğimiz ağız içi yapısına benzeyen bir yapıdadır ve vajinanın girişinden yaklaşık 1- 1,5 cm içerdedir. Aslında vajinanın gelişimi sırasında oluşmuş bir deri kıvrımıdır. Vajina girişini tamamen kapatmaz çünkü orta kısmında vajinal salgıların ve adet kanının dışarıya akmasını sağlayan açıklık vardır. İşlevsel bir fonksiyonu yoktur. Her insanın ağız, göz, burun yapısı nasıl farklı ise kızlık zarı yapısı farklıdır.

Kızlık zarının damarsal yapısı, kalın veya ince kenarlı oluşu, orta kısmında septa dediğimiz ince duvarsal yapının varlığı veya yokluğu, doku düzeyinde elastik yapısındaki farklılıklara göre yapısal çeşitlilikleri çok fazladır. Kişiler arasında kızlık zarı yapısı ve şeklindeki farklılıklar, ilk ilişki sonrası kanamanın miktarında da değişikliklere yol açar.

Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum, gizli kalmasını istiyorum imkanı var mı?

Kızlık zarı dikimi ve diğer konularda hasta mahremiyeti ve gizlilik bizim için de vazgeçilmez bir durumdur. Diğer üçüncü şahıslara asla bilgi verilmez.

Kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir ? Şüphem var ne yapmalıyım ?

Kızlık zarı muayenesi sonrası size net ve kesin bilgi verilir. Kızlık zarı bozulma belirtileri ;

 • Kızlık zarı ilk ilişki veya parmak girmesi sunucu kanayabilir. Bu kanama az olabilir, hiç olmayabilir, çok da gelebilir. Kanama miktarı kızlık zarı yapısı ve yırtık derecesine göre değişir.
 • Kızlık zarı muayenesinde himen yırtık derecesi nedir , çentiklenme var mı ,vajina genişliği olmuş mu anlaşılabilir.
 • Kızlık zarı muayenesinde kızlık zarı kenarlarında morluk, kan toplanması ve yırtık izleri görülür.
 • Kızlık zarında kanama olmazsa ilk gece sonrası muayenede neden olduğu anlaşılmaktadır. Kızlık zarı esnek olabilir. Ortasındaki açıklık fazla olabilir penis girmiştir ama kanama olmaz.
 • Kızlık zarınızda bozulma olup olmadığını kendiniz ayna ile bakarak anlayamazsınız. Mutlaka jinekolog doktorun yapacağı muayene sonrası anlaşılmaktadır.
 • Eşiniz veya cinsel partner da anlayamaz. Sizi zaten o pozisyonda muayene etmesi sizi psikolojik açıdan son derece rahatsız eder. Kendinizi kasacağınız için vajina giriş kısmı daralacaktır.
 • Şüpheniz varsa size önerimiz en kısa süre içinde muayene olunuz ve ne olduğunu biliniz ve rahatlayınız.

Esnek kızlık zarı nedir ? Kızlık zar tipini nasıl öğrenebilirim ?

Kızlık zar tipleri bulunmaktadır. Şekilleri farklı olmaktadır. Kızlık zarı esnek olan bayanlarda ilk ilişki sonrası kanama olmaz. En çok çift arasında sıkıntı ve şüphe yaratan tip budur. Evlilik öncesi yapılacak jinekolojik muayene ile kızlık zar tipinizin ne olduğunu bilmeniz gerdek gecesinde ne ile karşılaşacağınızı bilmeniz açısından önemlidir.

Bazı kızlık zarı kalın olabilir cerrahi müdahale ile açılması gerekli olabilir. Himenektomi kızlık zarının çıkarılması işlemine denilir. İlk gece kanamalarının çoğunda bu tipte kızlık zarı olduğu yapılan muayenede gözlenir.

Bu çift evlenmeden önce jinekolog doktora gitseydi hem ilk gece hakkında bilgi alacaklar hem de kızlık zarı yapısına göre ne yapılması gerekli olabileceği konusunda program yapabilecekti. İlk gece kanaması nedeni ile gece geç saatlerde acil servise başvurmak zorunda kalmayacaklardı.

Balayında iseniz otel odasından çıkıp bilmediğiniz veya tanımadığınız bir şehirde gece hastane ve doktor aramak zorunda kalabilirsiniz. Yapılacak kısa bir muayene ile bu durum anlaşılabilir.

Kızlık zarım yırtıldığı zaman çok ağrım olur mu?

Kızlık zarı yırtıldığı zaman hafif kasıklarda adet sancısı gibi ağrı olabilir. Siz ve eşinizin cinsel bilgisi yeterli ve kızlık zarınızın yapısını önceden biliyorsanız ve önlemlerinizi ona göre alıp seks bilimini önerdiği koşulları yerine getirmeniz durumunda ilk gece sizin kabusunuz olmaktan çıkacaktır. Hayatınız boyunca unutamayacağınız özel bir anı olarak kalacaktır.

Kızlık zarı mastürbasyon yaparken bozulur mu?

Masturbasyon yapmak zararlı değildir. Bu size orgazm olmanızı öğretecek ileride daha iyi seks yapmanızı sağlayacak ve motivasyon arttıracak bir eylemdir. Ama masturbasyon yaparken kendinizi olayın ritmine aşırı kaptırırsanız istemeden parmak veya masturbasyon sırasında kullandığınız vibratör benzeri nesneler ile kızlık zarınıza zarar verebilirsiniz. Masturbasyon sonrası kanama olursa panik yapmayınız en kısa zamanda jinekolojik muayene için bize geliniz size bilgi verelim.

Kızlık zarı yırtılması, kanaması nasıl olur?

Kızlık zarı dikimi’nin bütünlüğü, vajina içine penis, parmak veya yabancı cisim sokulmasıyla bozulabilir. Bu aşamada, kızlık zarı dikimi fiyatı, birden fazla yerden yırtılıp kanamaya neden olabilir. Eğer cinsel birlikteliğe devam edilirse kızlık zarının yapısının bozulduğu yerlerden kanamalar devam edebilir. Kişiler arası kızlık zarı yapısındaki farklılıklar nedeniyle bazen kızlık zarından hiç kanama olmayabilir. Kızlık zarının çeşidi, damarsal yapısı, kalınlığı, elastikiyeti, veya ilk cinsel birlikteliğin şekli bu kanama miktarını etkiler.

Esnek yapıda kızlık zarı ilk cinsel ilişkide kanar mı?

İlk cinsel ilişkide her kadında kızlık zarı kanayacaktır’ diye bir genelleme yapılamaz. Esnek yapıda kızlık zarı, ilk cinsel birleşme sırasında genişleyerek kanama olmasına izin vermeyebilir. Bu tip kızlık zarında kılcal damarların çok ince ve az sayıda olması kanamanın çok az olmasına veya hiç olmamasına neden olabilir.

İlk cinsel ilişkide kızlık zarı patlar mı?

İlk cinsel ilişkide kızlık zarı patlamaz, ‘kızlık zarının bütünlüğü bozulur’. Toplum içinde sıkça kullanılan kızlık zarı patlaması gibi kavramlar çiftlerin bilinçaltında yoğun korku ve endişe oluşmasına zemin hazırlamakta ve cinsellikle ilgili pek çok patolojik sürecin gelişimini kolaylaştırmaktadır.

İlgili Konular

One thought on “Kızlık Zarı Dikim Fiyatı

 1. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar kız arkadasımla sürtünürken kayganlıkdan dolayı farkında olmadan penis bası gırdı ve biraz kanama oldu
  Kız arkadasım evlenınce tekrar kanama olur mu yardımcı olurmusunuz olmazsa dikim yapacagız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.