Sorular

Kızlık Zarı Dikilince Anlaşılır mı?

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 179,00

Kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanların ilk önce düşündüğü kızlık zarı dikimi yapılırsa tekrar ilişkiye girdiği kişi tarafından anlaşılıp anlaşılmayacağıdır. Kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz.

Ülkemizde erkek tarafından gerdek gecesinde kızın saf ve temiz olduğu kızlık zarı kanamasına bağlıdır. Daha sonra vajinanın dar olması, ilk giriş denemesinde penisin kızlık zarına dayanması hissinin algılanması, ve kızlık zarı yırtılmasının erkek tarafınca hissedilmesine bağlıdır. Kısa bayanın tam olarak bakire olması ilk defa erkeğe ilişki yaşadığını hissettirmesine bağlıdır.

Kızlık zarı diktirmek isteyenler kişiler kızlık zarı dikimi anlaşılır mı merak etmektedirler.

Bu nedenle kızlık zarı dikimi yapacak jinekoloğun sorumluluğu kaliteli bir ameliyatla kanamayı sağlaması gerekir. Bakire olmayan kızlık zarı diktirmek isteyen bayanların kızlık zarı dikimi yapılınca kesin kanar mı? düşüncesine kapılmaktadır. Kızlık zarı dikimi yapan jinekolog işinde uzman olmalı sonuç garantisi adı verebilmelidir.

Gerçeğe bakarsanız (himenoplasti) kızlık zarı ameliyatlarını az sayıda doktorun yapıyor olmasının altında yatan sebepte budur. Jinekolojide çok sık uygulanan kürtaj veya sezaryen ameliyatları sıradan müdahaleler haline gelmiştir. Kızlık zarı dikimi ameliyatları çok farklıdır, büyük ustalık ve el marifeti uzmanlık gerektirir. Minik kılcal dikişlerle her bayanın vajinal yapısına uygun ve kişiye özel olarak kızlık zarı dikimi yapılmalıdır. Dikişler iyileştiğinde dikiş izleri tamamen silinmiş olmalı yeni kızlık zarı full orijinal görünmelidir. Dahada önemlisi flep yöntemi yaparken kaldırılan ince tabakadaki kılcal damar ağı belirgin kızlık zarı kanaması oluşturacak potansiyele sahip olmalıdır. 20 – 30 dakika süren basit gibi görünen himenoplasti ameliyatına bu detaylar özen gösterilirse kızlık zarı dikimi kesinlikle belli olmaz, anlaşılamamaz ve dikilmiş olduğu ortaya çıkartılamaz.

Evlilik öncesi bekaretini kaybeden kişiler kızlık zarı dikimi yaptırmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Yapıldığını Eşiniz Anlayabilir Mi ? Kızlık zarı dikimi ameliyatı olduğunuzu eşiniz ilişki öncesi veya sonrasında anlayamaz. Kızlık zarı dikiminin yapıldığı yukarıda da belirttiğimiz gibi ancak uzman doktor tarafından kızlık zarı muayenesi yapılırsa anlaşılabilir. Kızlık zarı dikimi işlemi ile birlikte vajina daraltma işlemi de yapılabilmektedir. Aynı seansta yapılan vajina daraltma işlemi daha önce yaşanan sık cinsel ilişki, kürtaj ve doğum gibi sebeplerle genişleyen vajinanın daralmasını sağlayacağından partneriniz genişlik hissetmeyecek ve şüpheye düşmeyecektir. Vajina daraltması yapılarak herhangi bir ilişki yaşamamış genç kızlarla aynı durum sağlanır.

Bu yazımızda sizlere Kızlık zarı dikilince anlaşılır mı? konusunda bilgiler vermeye çalıştık.

İlgili Konular

One thought on “Kızlık Zarı Dikilince Anlaşılır mı?

  1. ilayda dedi ki:

    kızlık zarı dikimi yaptırınca anlaşılır mı gerdek gecesi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.