Sorular

Sürtünme İle Kızlık Zarı Bozulur mu?

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 229,00

Bakire olan genç kızlar çoğu zaman sürtünme ile ilişki yaşıyorlar. Sürtünme ile ilişki sonrası; tedirgin olup sürtünme ile ilişki yaşadım kızlık zarım bozulmuş mudur? veya üstünde kıyafet varken kızlık zarı bozulur mu? Sürtünme yolu ile sevişmede kızlık zarı bozulur mu? gibi sorular soruyorlar. Bu sorulara cevap vermeye çalışalım.

Sürtünme ile birliktelik yaşayan kızlar kızlık zarının bozulup bozulmadığı hakkında kaygı duymaktadır.

Genelde sürtünme ile ilişki de kızlık zarı bozulma olasılığı düşüktür. Uzmanlara sorulduğunda sürtünme ile ilişkiler de tahriş olabilir, diğer konu muayene ile değerlendirilmeli gibi yanıtlara sıkça rastlanır. Ve gerçekten muayene edilmeden kesin bir şey söylemek yanıltıcı olabilir.

Sürtünme ile ilişki sonrasında genç kızlar da cinsel bölge de yanma veya acı hissi olabilir.

Yastıkla sürtünmeyle kızlık zarı bozulur mu? ve Kıyafetlerle sürtünme yoluyla kızlık zarı bozulur mu?

Genelde dış genital bölgenizde cilt sıyrığı oluşabilir. Zedelenme tahriş olabilir kızlık zarı durumu kesin olabilir muayene sonucu görülebilir.

Sürtünme ile cinsel ilişkilerde kan gelmezse bozulmuş olma ihtimali düşüktür ama yine de kızlık zarı muayenesi yaparak üzerinizdeki tedirginliği atmanız tavsiye edilir.

Sürtünme yolu ile ilişkiye girdim. İç çamaşırımda bir kaç damla kan damlası gördüm kızlık zarım bozulmuş mudur?

Sürtünme yolu ile ilişkiler de vajina içine girilmediği sürece kızlık zarına zarar gelmesi düşüktür. Daha çok zedelenme veya tahriş sonucu bir kaç damla kan gelebilir. Kan gelmesi durumunda mutlaka bekaret muayenesi yapılması tavsiye edilir.

Kıyafet üzerinden baskıya bağlı olarak sürtünme yoluyla kızlık zarı bozulabilir. Gerçekten kızlık zarının bozulup bozulmağını anlayabilmek için bekaret muayenesi yapmak gerekir.

Günümüzde kızlık zarı dikimi yerine yapay kızlık zarı kullanılabiliyor.

6 thoughts on “Sürtünme İle Kızlık Zarı Bozulur mu?

 1. sümeyra be.. dedi ki:

  bakire olduğum için tam ilişkiye giremiyoruz sevgilimle soyunup sürtünme ile ilişkiye giriyoruz genital bölgemde sürtünme ile tahriş oldu acıyor nasıl geçer? kızlık zarıma bişey mi olmuşdur

  1. şennur dedi ki:

   tam birliktelik olmadan kızlık zarı bozulması mümkün değil ama sizinki tahriş mi başka birşey mi uzmana görünmeniz daha iyi olur

 2. Ozlem dedi ki:

  Iyi günler erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile birlikte olduk vajinanin yan tarafindan sürtündü ve sürtünmeden önce parmagiyla hizlica oynayıp kayganlasti biraz canim yandi daha snra peçete koydum arada 3 saat snra bi baktim resmen su bosalmis gbi ve pecetem siyah leke olmus iç camasrmda hafif kan lekesi var gibiydi ama tam kan gelmedi ve vajinami yan tarafinda yırtık var bakınca küçük bi delik gozukuyo sizce kizlik bozulmjsmudur

 3. hatice dedi ki:

  sevgilimle sürtünerek ilişkimiz oldu kızlığıma bişey olur mu ne yapmam gerekir nasıl bozulup bozulmadığını anlarım

 4. hilall dedi ki:

  sevgilim biraz yaramazlık yaptı kız olduğum için sadece sürtünmesine izin verdim sürtünürken benden sıvı geldi kaygan olduğu için penisi az girdi ama hemen çıkardı sonra az bir kan geldi sizce kızlık zarım bozulmuşmudur yoksa halen bakire miyim?

 5. isimsiz olsun dedi ki:

  sevgilim öpüşme esnasında kendini kaybetti birden bire sürtünme ile kıyafetlerimiz üstümüzde birliktelik yaşadık kızlık zarıma bişey oldumu lütden acil yardımcı olur musunuz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir