Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

Kızlık zarı dikimi ile uğraşmayın! Ameliyatsız ağrısız, daha uygun maliyetle yapay kızlık zarı satın almayı düşün.

Kapat

Yapay Kızlık Zarı

 179,00

Ülkemiz kızlık zarı diktirme konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden birisidir. Kızlık zarı diktirme fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Kızlık zarı dikimi fiyatı ilden ile ve hekimden hekime oldukça değişmektedir. Daha önce de belirtildiği üzere bazı hekimler bu işlemi hiç yapmamakta bazı hekimler de kendi ücret tarifelerini kendileri belirlemektedirler.

Kızlık zarı dikimi yapan klinikler genelde telefonla fiyat vermezler. Sizler için bu makalemizde kızlık zarı dikim fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kızlık zarı dikimi fiyatını, yapılan işlem zorluğunun derecesinden çok olası problemlerde hekimlerin de aldıkları risklerden kaynaklanmaktadır. Kızlık zarı dikimi fiyatı (ücreti); kızlık zarının yapısı, açıklık derecesine, yırtık şekline göre, uygulanacak geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi tipine göre, anestezi tipine göre değişkenlik göstermektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir? (Kızlık zarı onarımı ücretlendirme)

Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları Ankara, İstanbul, İzmir’deki merkezlerde farklılıklar gösterir. Geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı kızlık zarı dikimi arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Genel olarak kızlık zarı dikim fiyatları ortalama 1500-3500 arasındadırKalıcı kızlık zarı dikimi olan flep yöntemi geçici kızlık zarı dikimi yöntemine göre daha pahalıdır. 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Öncelikle yöntemin nasıl uygulandığından bahsetmek gerekirse, ortalama olarak 40 dk süren bu işlemde yeniden kızlık zarı meydana getirilir ve uzun süreli bir koruma sağlar. Herhangi bir ilişkiye kadar yıllar boyunca koruma sağlayabilmektedir. Bu yöntemin fiyatları 2000 ile 10.000 tl arasında hekimin uzmanlığına ve yer kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Bir diğer yöntem olan geçici kızlık dikimi ise 15 ile 20 dk süre içinde gerçekleşmektedir. Yırtılan kızlık zarının birbirine dikilmesiyle işlem gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak ilişkiden 1 hafta önce uygulanmaktadır. Geçici kızlık zarı dikiminin fiyatı ise 1000 ile  5000 tl arasında farklılık gösterebilmektedir.

Bir çok bayana bu fiyatlar yüksek gelebilmektedir. Fiyatın yüksek gelmesinin yanı sıra kızlık zarı dikimi her yerde uygulanmamaktadır.

Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra hemen evlenecek bayanlar için geçici kızlık zarı dikimi uygundur. Geçici kızlık zarı dikimi uzun ömürlü olmadığından maliyeti de kalıcı kızlık zarı dikimine göre uygundur. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı daha yüksektir.

Bu fiyat aralığının daha üstünde veya altında çalışan jinekolog hekimler de bulunmaktadır. Aynı seansta vajina daraltma ameliyatı da yapılacaksa ücretler farketmektedir. Kızlık zarı dikimini düşünen birisi için en uygun davranış, öncelikle güvendiği bir jinekolog tarafından basit bir Kızlık Zarı Muayenesi sonrasında hem yapılacak işlem hem de kızlık zarı dikimi fiyatı ile ilgili bilgilendirme istemesidir.

İlgili Konular

2 thoughts on “Kızlık Zarı Dikim Fiyatları

  1. ayla dedi ki:

    merhaba bir hata sonucu kızlığımı kaybettim kızlık zarı diktirme fiyatları ne kadar?

  2. hatice dedi ki:

    kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadar? kızlık zarı dikimi yaptırınca kesin kanama olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.